Oprogramowanie

Podziel się 😉Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

SOGA to w pełni profesjonalny system umożliwiający obsługę punktów gastronomicznych – w znacznym stopniu wspiera funkcjonowanie restauracji, baru, kawiarni, etc.

Dzięki bardzo przejrzystej konstrukcji programu zarządzający systemem może go w dowolny sposób konfigurować, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budując wygodne menu.

Układ programu jest bardzo czytelny, co w połączeniu z wysoka intuicyjnością obsługi umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników – także tych mniej obytych z komputerem.

wiecej_button

 

 

 

i-insoft-7-pc-marketPC-Market 7 to program dla sklepu i supermarketu, jest przejrzysty i prosty w obsłudze; w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. Posiada bardzo bogaty moduł analiz i raportów. Współpracuje z większością dostępnych na rynku kas, drukarek fiskalnych, a także wszelkiego rodzaju sprzętu jaki można spotkać w placówkach handlowych (wagi etykietujące, weryfikatory cen, kolektory danych, drukarki)

 

wiecej_button

 

 

 

 

KC-Firma - Promes kasy fiskalne Bielsko-BiałaPakiet KC MARKET to profesjonalny i niezwykle popularny system do zarządzania sklepem; wspiera pracę we wszystkich ważnych obszarach – od obsługi klienta poprzez zarządzanie dostawami i zapasem, aż po analizę danych i rozliczenie księgowe. Poprzez automatyzację codziennych czynności, a także dzięki współpracy z urządzeniami sklepowymi zwiększa efektywność pracy, obniża koszty i zmniejsza liczbę pomyłek. Możliwości analityczne oraz narzędzia współpracy z dostawcami pozwalają lepiej zarządzać asortymentem i zapasami.

wiecej_button

Comments 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.